czwartek, 26 marca 2015

Domowa Rahabilitacja i Rok pod znakiem Operacji.


 

Muszę się pochwalić na początek...
W środę zadzwoniła Pani z PTWM i powiedziała mi, że jesteśmy zakwalifikowani  do programu Domowa Rehabilitacja i jeśli znajdziemy sobie Rehabilitanta, który w ciągu dwóch dni zgłosi się do Rabki-Zdrój na kurs, będziemy mogli z tej domowej rehabilitacji korzystać.
Powiem tak ... łatwo nie było, 
po pierwsze -czas, nikt nie miał czasu żeby w ciągu dwóch dni rzucić wszytko i jechać 500 km na kurs
po drugie - rehabilitant musiała być to osoba po dyplomie nie było mowy o żadnych policealnych.
po trzecie - musiał być zatrudniony, lub mieć własną działalność gospodarczą.

Podsumowując wszystko,..... UDAŁO SIĘ !!!


Rozmawiałam może, żeby nie skłamać z kilkunastoma  osobami, które spełniały punkt drugi, ale rzadko kto, spełniał punkt trzeci, więc o punkcie pierwszym już rozmowy nie było.

A więc Kurs jest dwudniowy, zaczyna się jutro o godzinie 11.00, jest oczywiście całkowicie darmowy. 
A Nasza Kochana Pani Rehabilitantka, którą wkrótce tutaj przedstawimy, pewnie już tam jedzie.

Pani Iwonko trzymamy kciuki i strasznie się cieszymy, że się udało - Dziękujemy, że jest Pani z nami.
Już się nie możemy doczekać pierwszego spotkania. Dziś byliśmy z Patrykiem w Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach u naszej Pani Otolaryngolog.
Niestety nie mam dobrych wiadomości, całe zatoki są zajęte, Patryk ma częste uporczywe bóle głowy, więc decyzja mogła być tylko jedna, -ZABIEG-
Usunięcie polipów z zatok czołowych, nosowych, szczękowych i sitowych, tak tak niestety są wszędzie i widoczne nawet bez endoskopa.
A więc za miesiąc będzie wyznaczona data zabiegu, choć ja wiem że Patryk musi to wszytko przejść, ale będzie mi ciężko patrzeć jak jeden po drugim zabiegu w tak krótkim czasie przechodzi. Bo przecież w maju ma zabieg założenia zgłębnika do żołądka(tzw. PEG), po którym ma zwiększyć masę ciała. Lipiec - sierpień zabieg na polipy, oj nacierpi się młody w tym roku i miejmy nadzieję, że na tym się skończy.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz