czwartek, 9 lipca 2015

Podziękowanie - krótko i na temat

Dziś coś specjalnego...
 
 
 
 
Będzie krótko i na temat bo padam dziś na twarz ze zmęczenia.
Od jakiegoś czasy nosze się z pomysłem remontu pokoju Patryka. Nadarzająca się sytuacja kiedy to Patryk będzie hospitalizowany a potem operowany, nasilił moje myśli. Chciałabym żeby młody wrócił po wszystkim do świeżego pokoiku, w którym będzie mógł spokojnie dochodzić do siebie.
Kilka dni temu napisałam do firmy Majsterpol z zapytaniem czy nie mieliby jakiś farb i mozaiki ściennej takiej nawet niepełnowartościowej.  
Dostałam odpowiedź już po godzinie, że bardzo chętnie pomogą i że mam sobie wybrać kolory farb i  mozaiki. Co uczyniłam. 
Dziś rano podjechał samochód z logiem firmy i Pan wniósł te dwa wielkie wiadra, choć wiedziałam że dostaniemy to nie sądziłam że nastąpi to tak szybko. Nie mogłam wprost uwierzyć, że to się stało, że nie będę musiała się o  to martwić.
Patryk jest zachwycony że wróci do świeżego odnowionego pokoju a nie do odrapanych starych ścian, bo nigdy nie było kasy na odnawianie, bo leki ważniejsze.

Brak mi słów żeby wyrazić moja wdzięczność, jesteście na prawdę wspaniali. Sprawiliście że wiem że to się uda. Ten remont i rekonwalescencja Patryka. Oszczędziliście mi dużo pieniążków.

Dziękuję Dziękuję Dziękuję z całego serca, jesteście Firmą z Sercem na Dłoni i będę krzyczeć ze wszystkich sił że polecam:
http://majsterpol.pl/
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz