poniedziałek, 6 lipca 2015

Ratujmy serduszko Alanka

Dziś nie będzie o Muko,nie będzie o Patryku,ani o mnie, tylko o pewnym małym serduszku, które potrzebuję Waszej pomocy!
 Przedstawiam Alanka
 
 Alanek Kamecki ur. 17.11.2012r ze złożoną wada serca w postaci niedorozwoju lewej komory serca (HLHS) oraz wiotkością lewego oskrzela głównego.
Kochani wiem, że proszę o wiele i że bardzo często proszę, ale od jakiegoś czasu obserwuję stronkę na Fb Alanka i konto na siepomaga na którym zbierane są środki na jego leczenie.
Przeraża mnie to że maleńki Alanek potrzebuję pomocy, a nikt go nie zauważa. Środki na siepomaga które zbierane są od 21 kwietnia to tylko 2300zł, potrzebne jeszcze 12700zł a cel kończy się za miesiąc. Pomyślałam że napisze o maleńkim serduszku,bo może Wy moi Kochani Przyjaciele, Wy którzy nieustannie pomagacie Patrykowi, spojrzycie przychylnym wzrokiem na Alanka. A wiem że można na Was liczyć jak na "Zawiszę Czarnego". Ja osobiście jak bym miała Wam wystawić opinię za to jak pomagacie Patrykowi i często wyciągacie mnie z doła, musiałabym Was dorwać i całować do końca świata i jeden dzień dłużej.
 
A więc mój Apel:
Pomóżmy Alankowi i uratujmy Jego Maleńkie Serduszko!!! 
 
Stronka Alanka na FB:
 https://www.facebook.com/serduszkoalanka/timeline
 
i co ważniejsze cel na siepomaga:
 https://www.siepomaga.pl/alankamecki
 
 Liczę na Was nie każdy może wpłacić, wiem to znam to z autopsji, ale możecie polubić, przeczytać, rozczulającą, błagającą o pomoc wypowiedź rodziców na Fb Alanka, udostępnić tak, że każdy w tym kraju otwierając Fb będzie widział Alankową buzię.

Sprawmy by to małe serduszko było uśmiechnięte i przestało cierpieć a rodzicie patrząc na jego cierpienie przestali już ronić łzy.

Wierzę w Was !!!
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz